gototop
Закон України про рекламу
Стаття 18. Реклама на транспорті


     1. Розміщення  реклами  на  транспорті  погоджується  лише  з власниками  об'єктів  транспорту  або уповноваженими ними органами (особами).  При  погодженні  розміщення  реклами на транспорті втручання у форму та зміст реклами забороняється. 

 

 

     2. Розміщення реклами  на  транспорті  повинно  відповідати вимогам безпеки та правил дорожнього руху.

 

 

     3. За умови розміщення реклами на  транспорті  з  дотриманням вимог  безпеки і правил дорожнього руху забороняється вимагати від власників  транспортних  засобів  отримання  дозволів,  погоджень, інших документів щодо розміщення реклами.

 

 

     4. Забороняється розміщення на транспортних засобах:
-реклами, яка повторює чи імітує  кольорографічні  схеми спеціальних та оперативних транспортних засобів;
-реклами із нанесенням світлоповертаючих матеріалів;
-реклами, яка супроводжується звуковими чи   світловими
сигналами.

     Забороняється розміщувати рекламу на  скляних  (прозорих) поверхнях транспортних засобів,  за винятком  випадків,  коли  для цього використовуються матеріали,  які забезпечують безперешкодний огляд з салону транспортного засобу. (Прим. специальная перфорированная пленка для стекол)

 

 

     5. Забороняється   розповсюдження   реклами через радіотрансляційні  або  інші звукові мережі сповіщання пасажирів у транспортних  засобах  громадського  користування, на станціях метрополітену,  вокзалах,  в  портах  та  аеропортах,  за винятком розповсюдження соціальної реклами.